circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі за 12 днів виявили 63 перевантажені фури

10.07.2020, 10:37

text
Поділитися:

Відбулась чергова нарада з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області. Її провів перший заступник голови ОДА Іван Федоров. Посадовець заслухав звіти про проведену роботу всіх підрозділів у даному напрямку.

У нараді взяли участь заступник голови ОДА (стажування) Віталій Тишечко, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко, керівники Патрульної поліції, Служби безпеки України у Запорізькій області, обласної прокуратури, контролюючих органів, дорожники.

Віталій Тишечко повідомив, з 27 червня і до 8 липня Укртрансбезпека провела в двох пунктах 431 зважування. Пункти розташовані на дорозі Н-08 в’їзд до Запоріжжя та на дорозі Н-30 в’їзд до Бердянська.

– Було виявлено 63 випадки перевищення вагових параметрів. Так, серед головних порушників: ТОВ «СПМК-17», які здійснили 16 порушень, та ТОВ «ФінБізнесГруп» – 10 порушень. Зазначу, на дорогах з перевищенням габаритно-вагових норм вже їздять машини з сільськогосподарською продукцією. Виявлено 26 випадків порушень. Загалом по області працює два пункти габаритно-вагового контролю. Ми направили лист Укртрансбезпеці щодо прискорення ремонту ваг. Також наголосили на необхідності організації цілодобової роботи пунктів габаритно-вагового контролю. Вивчається питання щодо залучення ваг окремих суб’єктів господарювання. Разом зі Службою автомобільних доріг в області складено карту автошляхів з нанесенням локацій вантажовідправників, майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, – наголосив Віталій Тишечко.

Також посадовець зазначив, що розпорядженням голови облдержадміністрації створена робоча група з питань збереження автодоріг від передчасного руйнування вантажним транспортом. Основними завданнями робочої групи є: моніторинг обстеження вантажовідправників щодо дотримання габаритно-вагових норм при завантаженні транспортних засобів; обстеження місць розташування майданчиків в області для здійснення вагового контролю. Так, вже відбулось перше засідання робочої групи та складено графік обстеження кар’єрів та розпочато обстеження.

Іван Федоров наголосив, що стратегічно важливим є розміщення комплексів у Василівці. При чому, на всіх напрямках дорожнього руху.

За підсумками наради всі учасники отримали протокольні доручення. Робота в цьому напрямку триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: