circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі за півроку виявили 760 домашніх насильників

06.07.2021, 08:35

text
Поділитися:

Протягом шести місяців на базі Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області функціонує сектор з протидії домашнього насильства. Основним завданням працівників мобільних груп є оперативне та якісне реагування на факти домашнього насильства, надання комплексної допомоги потерпілим та проведення превентивної роботи з кривдниками, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

З початку поточного року працівники сектору відреагували на понад 1800 повідомлень пов’язаних з домашнім насильством. За результатами проведених перевірок понад 600 фактів домашнього насильства отримали підтвердження. Відносно 503 правопорушників працівники мобільних груп склали адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП, у тому числі 24 за порушення термінового заборонного припису.

З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівники поліції винесли 656 термінових заборонних приписів стосовно кривдників. Під час відпрацювання викликів пов’язаних з домашнім насильством задокументовано дев’ять фактів систематичного домашнього насильства (ст. 126-1 КК України) та п’ять фактів (ст. 390-1 КК України) – порушення вимог обмежувального припису.

У підрозділах Запорізького районного управління поліції на профілактичному обліку за вчинення домашнього насильства перебуває 1538 осіб, з яких 763 – поставлено у поточному році.

Шановні громадяни, нагадуємо вам, що своєчасне повідомлення у поліцію про випадки домашнього насильства може попередити страшні наслідки, яких ви можливо навіть не очікували.

Правоохоронці інформують, що у Запорізькій області також діють наступні кризові центри для жінок постраждалих від насильства в сім’ї:

• місто Запоріжжя (061) 769-79-02
• місто Бердянськ (068) 135-18-52
• місто Мелітополь (067) 376-61-07

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: