circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі за програмою «Велике будівництво» оновили три школи

01.09.2020, 09:57

text
Поділитися:

За національною програмою Президента України «Велике будівництво» у Запорізькій області завершено ремонт трьох шкіл. Так, до нового навчального року завершено капітальні ремонти у Запорізькій загальноосвітній санаторній школі-інтернаті №7, Дніпрорудненській гімназії «Софія» та Мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8.

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів – це санаторний загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів з дошкільними групами для дітей з малими та неактивними формами туберкульозу, який засновано у 1961 році.

За останні два роки у закладі відкрито новітній конференц-зал, перебудована бібліотека у сучасну інтерактивну бібліотеку з інформаційним центром, створено нове освітнє середовище для учнів початкової школи у рамках Нової української школи. Створені нові сучасні кабінети фізики, географії, хімії та біології з мультимедійними обладнаннями та цифровим вимірювальним комплексом «Einstein». Відновлено кабінет музичного мистецтва та закуплено сучасне обладнання. Створена медична амбулаторія з сучасним медичним обладнанням.

Дніпрорудненська гімназія «Софія» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 заснована у 1962 році. З 2018 року заклад освіти є ресурсним центром Інституту педагогіки НАПН України з науково-методичної теми «Організаційно-педагогічні та партнерські засади управління розвитком соціального інтелекту учасників освітнього процесу». Сьогодні гімназія «Софія» – це один з найкращих сучасно модернізованих освітніх закладів міста. У закладі навчається 868 учнів денної форми навчання і 35 вечірньої.

Мелітопольська ЗОШ № 8 заснована у 90-х роках ХІХ століття як церковно-приходська школа. У закладі навчається 700 учнів у дві зміни. Школа є членом асоціації «Відроджені гімназії України».

З 2019 року школа є опорним сучасним закладом для впровадження Всеукраїнського проєкту з фінансової грамотності «Життєвий капітал» для учнів 7-11 класів та «Лісові комерсанти» – для 1-4 класів. У школі успішно реалізується проєкт «На крилах успіху», що дало можливість заключити договір про створення на базі закладу тренінгового центру для вчителів Запорізької області з метою проведення тренінгів, майстер-класів, майстерок. ЗОШ №8 є учасником багатьох проєктів.

У найближчому майбутньому в ЗОШ № 8 планується відкриття STEM-лабораторії та створення міського Клубу фінансової грамотності.

У цих трьох навчальних закладах на сьогодні завершено капітальні ремонти, утеплення та модернізація будівлі. У новий навчальний рік учні пішли в оновлені та відремонтовані школи.

Сьогодні, 1 вересня, зі святом Першого дзвоника їх привітають представники обласної влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: