circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі за рахунок бюджету оздоровили 2 тис. дітей

29.09.2020, 08:59

text
Поділитися:

У Запорізькій області 17 вересня завершилась літня оздоровча кампанія. У зв’язку з пандемією COVID-19 в деяких областях в цьому році так і не відкрилися дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Цього року у Запорізькій області працювала найбільша кількість дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (14 закладів) у порівнянні з іншими областями.

За кошти обласного бюджету протягом серпня – вересня на оздоровлення направлено 1968 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на загальну суму 18,6 млн грн.

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації направлено на оздоровлення 1060 дітей пільгових категорій; Департаментом освіти і науки облдержадміністрації – 333 дитини, вихованців закладів загальної, середньої освіти обласного підпорядкування; Службою у справах дітей облдержадміністрації направлено 350 дітей, вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації; Управлінням молоді, фізичної культури та спорту направлено 225 дітей, вихованців обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

За кошти державного бюджету, після відновлення роботи ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія», протягом серпня-вересня було направлено 128 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на суму близько 1,7 млн грн., з них:

71 дитину пільгових категорій направлено до ДПУ «МДЦ «Артек» на суму близько 711 тис. грн.;

57 дітей пільгових категорій направлено до ДП «УДЦ «Молода гвардія» на суму близько 1 млн. грн.

Всього протягом року в вищезазначених закладах оздоровлено 193 дитини на суму близько 2,4 млн грн.

На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області було прийнято рішення щодо призупинення направлення дітей пільгових категорій до ДПУ «МДЦ «Артек» (м. Київ) та ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) до окремого рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: