circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі за рік знайшли роботу 667 учасникам АТО

12.01.2018, 12:38

text
Поділитися:

Запорізький обласний центр зайнятості у своїй роботі приділяє особливу увагу зайнятості демобілізованих учасників антитерористичної операції, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Протягом 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебували 2182 особи із числа демобілізованих учасників АТО, із них 926 звернулися за допомогою. Всі вони отримали весь спектр соціальних послуг, передбачених чинним законодавством. Працевлаштовано 667 демобілізованих із числа учасників АТО, в тому числі за сприяння служби зайнятості – 514 осіб; 60 громадян отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; 148 осіб взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Крім цього, пройшли підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 157 осіб із числа учасників АТО. Зокрема, семеро демобілізованих учасників АТО були направлені в Одеський ЦПТО на курси підприємницької діяльності у сфері малого бізнесу. Рівень працевлаштування після професійного навчання за направленням служби зайнятості склав 98,1%.

Фахівці центрів зайнятості постійно проводять інформаційну роботу серед роботодавців, зокрема щодо можливостей отримати компенсацію витрат на сплату єдиного внеску за працевлаштованих учасників АТО.

Налагоджено активну співпрацю з соціальними партнерами, громадськими організаціями, місцевими радами, з якими спільно проводяться виїзні заходи, наприклад, «Мобільний офіс» за участю фахівців управлінь праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України та інших організацій, що дозволяє комплексно підходити до розв’язання проблем учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: