circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі закриють скандальний дитячий табір

27.06.2019, 11:43

text
Поділитися:

Учасники розширеного засідання оперативного обласного штабу з координації оздоровчої кампанії – 2019 у Запорізькій області обговорили питання щодо законності перебування дітей з Чернігівської області у дитячому таборі «Лазурні далі». Захід відбувся під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

Як повідомив Едуард Гугнін, за даними Держпродспоживслужби в Запорізькій області, 30 дитячих закладів отримали дозвільні документи на провадження роботи. Зараз в області працює атестаційна комісія, що перевіряє дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. Вже проведено державну атестацію семи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з 11 запланованих. Це «Вогник», «Северянин», «Салют», «Зміна» у смт Кирилівка Якимівського району; «Мрія», «Червона гвоздика», «Райський куточок» у м. Бердянськ.

– Учора атестаційна комісія виїхала для проведення державної атестації ДЗОВ «Вогник» у Якимівському районі, який торік був визнаний як не атестований. У зв’язку з тим, що з’явилась оперативна інформація щодо перебування дітей у ДЗОВ «Лазурні далі», при тому що дозвільні документи табір не отримав, члени атестаційної комісії були вимушені перевірити інформацію, – наголосив Едуард Гугнін.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова повідомила, що дозвільний документ – акт приймання дитячого оздоровчого табору (форма 318) погоджений із зауваженнями тільки Якимівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, але не погоджений з місцевою владою. Керівництво закладу відмовилося надати списки дітей, які перебувають у таборі. Разом з тим, медичним працівником було надано комісії медичні довідки на 90 дітей, що свідчить про перебування такої кількості дітей у закладі. Меню у їдальні, в якій харчуються 90 дітей, не було погоджено з Держпродспоживслужбою.

Діти, які перебувають у закладі, приїхали з Чернігівської області. Путівки їм придбали: профспілка теплоенергостанції, Чернігівська обласна організація профспілки працівників ЖКГ та Чернігівський обленерго.

У корпусі на першому поверсі діти проживають з батьками, на третьому поверсі тільки діти із супроводжуючими. Дітей під час перевірки корпусу не було, зі слів керівника закладу вони перебували на пляжі.

Після обговорювання питання, з метою проведення на належному рівні оздоровчої кампанії дітей улітку 2019 року, члени оперативного обласного штабу з координації оздоровчої кампанії 2019 року в Запорізькій області вирішили заборонити перебування дітей у ДЗОВ «Лазурні далі» та вивезти дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: