circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі запрацювала нова вітроелектростанція

18.11.2019, 09:24

text
Поділитися:

15 листопада у Приморському районі відбулось урочисте відкриття Орлівської вітроелектростанції. У заході взяв участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Введення в експлуатацію Орлівської ВЕС – це фінальний крок компанії ДТЕК до виконання амбітної цілі – досягнення 1 Гвт «зелених потужностей». Лише у 2019 році компанія ввела в експлуатацію дві сонячні електростанції, одну з найпотужніших вітрових електростанцій – Приморську ВЕС, та завершила проєкт будівництва Орлівської ВЕС.

Два з цих проєктів було реалізовано саме у Запорізькій області. Наразі Орлівська вітроелектростанція − це третя вітроелектростанція ДТЕК, що була побудована на території нашого краю. Загальна потужність вітроелектростанцій компанії ДТЕК, які розташовані на території області, складає 500 МВт.

На будівництві Орлівської ВЕС було задіяно понад 250 працівників, які отримали можливість тимчасового заробітку. Під час будівництва ВЕС Українські підрядники отримали замовлення на 40 млн євро. Виробленої за рік “зеленої” електроенергії – 380 млн кВт-год – достатньо для забезпечення потреб 190 тис. квартир або приватних будинків.

Орлівська ВЕС заощаджує викиди СО2 в атмосферу на 300 тис. тонн щорічно. Це обсяг викидів 150 тис. автомобілів. Заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов привітав колектив компанії ДТЕК та Орлівської ВЕС з урочистим відкриттям станції.

− Сьогодні можна сміливо стверджувати, що Запорізька область – це реальний лідер вітроенергетики в країні. «Зелені інвестиції» − це дуже перспективний напрямок. Адже це нові робочі місця в інноваційній галузі та реальний внесок у покращення екології Запорізького краю. Це крок до енергетичної незалежності усієї країни. Зазначу, що крім цього робота Орлівської ВЕС дає додаткові податкові та соціальні відрахування громадам, з якими ДТЕК співпрацює з моменту запуску Ботієвської ВЕС. Компанії є чим пишатися, та найбільша її гордість та багатство – працівники. Бажаю компанії ДТЕК стабільності, постійного зростання виробничих показників, прибуткових контрактів і нових професійних досягнень! – зазначив у вітальному слові Андрій Антонов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: