circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі запрацювали 44 продовольчих ринки

19.05.2020, 08:48

text
Поділитися:

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області продовжують перевірки агропродовольчих ринків на виконання вимог щодо профілактики коронавірусної інфекції. З початку введення карантинних заходів перевірено понад 10 тисяч об’єктів.

Наразі Держпродспоживслужба регіону перевіряє 44 агропродовольчі ринки. Лише на цьому тижні на території області, за рішеннями органів місцевого самоврядування, відновили свою роботу ще 20 таких об’єктів.

У ході проведеної роботи за останній тиждень відмічається збільшення виявлених порушень. Зокрема, не завжди виконуються вимоги стосовно: наявності засобів індивідуального захисту у працівників ринку, реалізаторів та відвідувачів; проведення температурного скринінгу відвідувачам; дотримання дистанції між відвідувачами в чергах. Додаткові торговельні місця не обладнані захисними екранами, не забезпечено постійне оповіщення через гучномовець відвідувачів щодо встановлених обмежень. Зафіксовано випадки несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території, прилеглій до агропродовольчих ринків ТОВ «Югтранссервіс», КП БМР «Бердянський центральний ринок», КП «Дніпрорудненський міський ринок».

За результатами здійснених заходів суб’єктам господарювання направлено приписи з наданням відповідних пропозицій щодо усунення виявлених порушень. До органів місцевого самоврядування направлено узагальнені інформації щодо результатів перевірки.

Крім того, з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, в деяких районах органами влади організована робота мобільних робочих груп щодо контролю дотримання протиепідемічних вимог в офісах, закладах торгівлі, у тому числі й непродовольчою групою товарів, закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси.

З суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на ринках, та відвідувачами постійно проводиться роз’яснювальна робота. Крім того, служба оперативно реагує на будь-які повідомлення та звернення громадян щодо порушень протиепідемічних вимог, діючих на території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: