circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі запустили комунікаційну платформу національних спільнот

02.04.2020, 13:31

text
Поділитися:

Почала свою роботу комунікаційна платформа національних спільнот області «Багатонаціональна сім’я Запорізького краю» – сайт національно-культурних товариств Запорізької області https://national.zp.ua .

– На території області проживають у мирі та злагоді представники 130 націй. Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації виграв конкурс на участь у проєкті Ради Європи, оскільки в нашому регіоні вже налагоджена плідна взаємодія між владою та національними меншинами. Надалі розроблена комунікаційна платформа може стати взірцем для інших областей України. Цей проєкт дуже важливий ще й тому, що наша область – прифронтова. Ми живемо в умовах інформаційної війни, і цей сайт стане ще одним засобом для боротьби з фейками, – розповів директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко.

Цей сайт створено в рамках проєкту офісу Ради Європи в Україні «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мови меншин в Україні». Окрім інформацій та цікавих статей платформа надає можливість скористатися корисними посиланнями для національно-культурних товариств, зокрема, щодо законодавства. Також активні товариства можуть надсилати для сайту свої інформації та статті, знайомити зі своєю роботою, надавати посилання на відеоматеріали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: