circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі затвердили програму розвитку автомагістралей

21.12.2018, 12:39

text
Поділитися:

Під час засідання 26-ї сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання депутати затвердили Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2019 рік.

Департаментом промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації розроблено заходи програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2019 рік з метою збереження та поліпшення стану автомобільних доріг загального користування.

Зокрема, в обласному бюджеті передбачено кошти на поточний ремонт (у тому числі проектно-вишукувальні роботи) доріг, які є складовими автомобільних доріг загального користування державного значення на умовах співфінансування на договірних засадах, а також доріг загального користування місцевого значення в сумі 32 019 330 грн.; на реконструкцію автомобільної дороги загального користування місцевого значення Т-08-04 Дніпровка (у тому числі проектно-вишукувальні роботи) – 300 000 грн.

Крім цього, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах дозволить зробити поточний ремонт та забезпечити експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. На ці цілі виділено 598 473 600 грн.

Крім цього, передбачено співфінансування з місцевих бюджетів для виконання робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення в сумі 50 000 000 грн.

До обласного бюджету в рамках «митного експерименту» включено будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг загального користування (за рахунок залишку коштів, що надійшли в рамках експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування) на суму 400 000 000 грн.; будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі – 53 590 000 грн.

Реалізація заходів програми дозволить поліпшити транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг загального користування області; забезпечити безпечні та зручні умови для руху транспортних засобів між населеними пунктами області; зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод; покращити транспортний зв’язок між правим та лівим берегами Дніпра у м. Запоріжжя та поліпшити транзитний потенціал Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: