circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершено середні ремонти місцевих доріг

28.10.2019, 13:24

text
Поділитися:

На автодорогах загального користування місцевого значення тривають роботи з ремонту покриття та експлуатаційного утримання.

Як повідомили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцеві громади прийняли рішення про співфінансування ремонтних робіт.

Загалом заплановано відремонтувати поточним середнім ремонтом 54,9 км місцевих автомобільних доріг та 42 588 м2 комунальних доріг. За станом на 25.10.2019 укладено 22 договори на виконання робіт з поточного середнього ремонту, що становить 100%. Завершено виконання робіт на 21 об’єкті поточного середнього ремонту на місцевих дорогах загальною протяжністю 54,9 км (100% від плану).

Також виконано ремонтні роботи за рахунок експлуатаційного утримання на загальній площі 282 926 м².

Завершено роботи з ремонту штучних споруд, роботи з планування узбіч, покосу трав на узбіччях доріг, з установлення та заміни дорожніх знаків.

Наразі тривають роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, виконано розмітку на 417 км місцевих доріг із 530 км запланованих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: