circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершила роботу літня школа для прийомних родин

03.09.2018, 07:35

text
Поділитися:

Розвиток сімейних форм виховання дітей, створення умов, наближених до сімейного оточення, – одне з основних завдань служб у справах дітей. Зусиллями служб у Запорізькій області на сьогодні створено 209 прийомних сімей та 37 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 673 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування..

Але робота після оформлення розпорядчих документів тільки починається – це супровід сімей, допомога дитині адаптуватися в новому середовищі, встановити взаєморозуміння між прийомними батьками і вихованцями інтернатних закладів. Це потребує особливого підходу і професійних навичок. Тому за ініціативи Служби у справах дітей обласної державної адміністрації та за підтримки обласної ради вже п’ять років поспіль у рамках обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки проводиться «Літня школа для прийомних батьків». Цього року 46 прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а це 186 батьків та дітей, мали можливість навчатися з професійними тренерами з питань профілактики емоційного вигорання, підготовки до виходу дітей з прийомних сімей. Це стало можливим завдяки підтримці Міжнародного центру розвитку та лідерства та БФ «Flosalo». Консультації з юридичних питань для дітей та батьків забезпечила Служба у справах дітей обласної державної адміністрації. І традиційно флешмоби, вечір знайомств, конкурси для дітей організовувала волонтерська група «Angels». Літню школу відвідав і Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Особливо емоційно і з захопленням сприйняли діти і дорослі подарунок обласної державної адміністрації – відвідання найбільшого в Україні аквапарку «Острів скарбів» у Кирилівці.

Організатори та прийомні сім’ї також були вдячні за теплий прийом та організацію харчування адміністрації бази відпочинку «Салют» Таврійського державного агротехнологічного університету смт. Кирилівка.

Поєднання навчання, відпочинку на морі та розваг у колі друзів стануть гарним початком навчального року для дітей!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: