circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершується інвентаризація укриттів та сховищ

23.07.2018, 12:44

text
Поділитися:

Про результати технічної інвентаризації та стан готовності захисних споруд цивільного захисту Запорізької області поінформував Департамент цивільного захисту населення облдержадміністрації. Наразі на обліку перебуває 692 захисні споруди цивільного захисту, в тому числі 327 сховищ і 365 протирадіаційних укриттів. За останніми даними, в області до прийняття осіб, що укриваються, готові 9% споруд, обмежено готові – 69%, не готові – 22%.

На сьогодні в області проінвентаризовано 369 захисних споруд , що становить 53,32 % від загальної кількості, з них: 121 – комунальної форми власності (34 сховища, 87 ПРУ), 191 – державної форми власності (129 сховищ, 62 ПРУ) та 57 – приватної форми власності (39 сховищ, 18 ПРУ). У тому числі протягом І-ІІ кварталів 2018 року проінвентаризовано 16 захисних споруд цивільного захисту в м. Запоріжжя (3), Бердянському (10), Гуляйпільському (1), Чернігівському (1) та Оріхівському (1) районах.

Заходи з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту краще проводилися в містах Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Запоріжжя, у Василівському, Гуляйпільському, Приморському та Токмацькому районах.

Інвентаризація захисних споруд комунальної форми власності завершена у м. Запоріжжі, Бердянському, Більмацькому, Вільнянському, Мелітопольському, Михайлівському, Приазовському та Якимівському районах. Залишаються непроінвентаризованими захисні споруди цивільного захисту комунальної форми власності в Оріхівському (6), Пологівському (1), Приморському (1) та Чернігівському (1) районах.

Незадовільно проводиться технічна інвентаризація в м. Токмак, Чернігівському, Оріхівському районах: у м. Токмак із 30 захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано чотири (13%); у Чернігівському районі із 18 захисних споруд проінвентаризовано три (17%); в Оріхівському районі із 44 захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано 13 (30%).

Інвентаризація захисних споруд державної форми власності завершена на 191 об’єкті, що становить 77%, залишається непроінвентаризованими 57 споруд, з них 14 неможливо проінвентаризувати.

У Департаменті цивільного захисту населення облдержадміністрації підкреслили, що до кінця 2018 року необхідно проінвентаризувати всі захисні споруди цивільного захисту всіх форм власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: