circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершується підготовка до пуску опалення

17.10.2019, 09:21

text
Поділитися:

Під час селекторної наради з питань житлово-комунального господарства підбито підсумки підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери області до опалювального сезону 2019/2020 років.

Усього на території області 988 об’єктів соціальної сфери та 6708 житлових будинків. Рівень підготовки за станом на 1 жовтня мав складати 100%.

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталія Литвиненка, території області відзвітували про стовідсоткову технічну готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до опалювального сезону, але окремі проблемні питання на сьогодні залишаються не вирішеними.

В першу чергу це стосується відсутності підписаних представниками Інспекції Держенергонагляду актів готовності теплових господарств до опалювального сезону для певної кількості об’єктів соціальної сфери області.

Також, на сьогодні ТОВ «Тепло-Мелітополь» не отримано номінації на постачання природного газу. Втім, керівництво підприємства запевнило, що всі необхідні заходи вживаються, найближчим часом питання отримання номінацій буде вирішено та опалювальний сезон у м. Мелітополь розпочнеться в плановому режимі.

Окрему увагу під час селекторної наради було приділено питанню своєчасної повірки приладів обліку природного газу та облаштуванню комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, в першу чергу бюджетними установами області. Незважаючи на те, що облдержадміністрація неодноразово звертала увагу органів місцевого самоврядування на необхідність своєчасного виконання цих заходів, на сьогодні існує загроза обмеження або припинення постачання природного газу об’єктам соціальної сфери внаслідок невиконання цих вимог діючого законодавства.

По інших позиціях завдання з підготовки об’єктів теплопостачання до опалювального сезону виконано в повному обсязі. Підготовлено 988 км теплових мереж, 65 центральних теплових пунктів, завершені роботи із заміни теплових мереж.

За результатами розгляду питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до опалювального сезону керівникам територій доручено забезпечити, згідно з вимогами діючого законодавства, початок опалювального періоду 2019/2020 років, першочергово на об’єктах, для теплопостачання яких не використовується природний газ. Також це стосується закладів загальної середньої та дошкільної освіти, закладів охорони здоров’я та інших закладів соціальної сфери, обладнаних системами автономного опалення. Присутнім зауважено на необхідності тримати на постійному контролі питання отримання теплопостачальними підприємствами номінацій на постачання природного газу для недопущення припинення/обмеження газопостачання в опалювальний період 2019/2020 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: