circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершується призов на строкову службу

02.07.2020, 09:22

text
Поділитися:

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко провела нараду щодо призову громадян на строкову військову службу навесні-2020. У заході також взяли участь начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов та військовий комісар, полковник Геннадій Яременко. В онлайн режимі у нараді взяли участь голови райдержадміністрацій та військових комісаріатів регіону.

Для Запорізької області план з призову складає 725 осіб, а з урахуванням резерву – 850 осіб. У Збройні Сили України – 365; Держспецтрансслужбу – 35; Національну гвардію – 243; Держприкордонслужбу – 82. Призов на строкову військову службу триває протягом травня – липня.

– Я хочу подякувати тим територіям, які перевиконали план. Це Олександрівський район м. Запоріжжя, Більмацький район, Комунарський район м. Запоріжжя, Камянсько-Дніпровський район, Михайлівський, Гуляйпільський та Василівський райони. Ці території добре відпрацьовують поставлене завдання. Проте є території, які відстають від виконання плану, – зазначила Зінаїда Бойко.

Станом на 30 червня заформовано 771 особа, що становить 90,7 % від плану.

– Цього року призов продовжено до липня. Ще є час для того, щоб інші території виконали наряд. Це державна програма і ми не можемо її зірвати. Питання про невиконання плану поставки у війська призовників не може навіть обговорюватися. План на 100% мають виконати всі території, – наголосив Геннадій Яременко.

Нагадаємо, призов на строкову військову службу навесні цього року відбувається в умовах запровадженого карантину з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Для забезпечення протиепідемічного режиму та недопущення розповсюдження інфекції під час проведення медичного огляду призовників в умовах карантину за сприянням облдержадміністрації Запорізькому обласному військовому комісаріату виділено захисні маски, окуляри, медичний захисний одяг. Також забезпечено проведення експрес-тестування на наявність коронавірусу під час медичного обстеження призовників

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: