circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершують інвентаризацію укриттів та сховищ

05.04.2018, 13:02

text
Поділитися:

Стан проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в Запорізькій області розглянули члени чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова. У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, директор Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Володимир Шлея, керівники профільних Департаментів облдержадміністрації.

Як доповів заступник директора Департаменту, начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайних ситуацій і організаційної роботи Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Андрій Булавінов, наразі на обліку перебуває 696 захисних споруд цивільного захисту, у тому числі, 327 сховищ і 369 протирадіаційних укриттів.

Заходи з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту краще проводилися в містах Енергодар, Мелітополь, Бердянськ, Запоріжжя, а також у Василівському, Гуляйпільському, Приморському та Токмацькому районах.

Інвентаризація захисних споруд комунальної форми власності завершена у м.Запоріжжя, Більмацькому, Вільнянському, Мелітопольському, Михайлівському, Приазовському, та Якимівському районах області.

Проте незадовільно проходить технічна інвентаризація в м. Токмак, Чернігівському, Оріхівському районах: у м. Токмак із 30 захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано 4 (13%), у 2017 були підготовлені документи на зняття з обліку 22 протирадіаційних укриттів; у Чернігівському районі із 18 захисних споруд проінвентаризовано 3 захисні споруди (17%); в Оріхівському районі із 44 захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано 13 (30%).

Активізувалася робота у Бердянському районі, із 52 захисних споруд цивільного захисту проінвентаризовано 14 (27%), залишаються непроінвентаризованими 1 захисна споруда комунальної форми власності та 37 захисних споруд приватної власності.

У 2018 році необхідно проінвентаризувати захисні споруди цивільного захисту всіх форм власності.

Інвентаризація захисних споруд цивільного захисту комунальної форми власності завершена у Більмацькому, Василівському, Вільнянському, Михайлівському Мелітопольському, Приазовському та Якимівському районах.

Протягом І кварталу 2018 року в області проінвентаризовано 11 (1,6%) захисних споруд цивільного захисту: м. Запоріжжя – 1 сховище комунальної форми власності; Бердянський район – 8 протирадіаційних укриттів (6 – комунальної, 2 – приватної власності); Гуляйпільський район – 1 протирадіаційне укриття комунальної власності; Чернігівський район – 1 протирадіаційне укриття комунальної власності.

Всього проінвентаризовано 365 захисних споруди, що становить 52,4 % , зокрема це 201 сховище та 164 протирадіаційних укриттів.

– До кінця 2018 року необхідно проінвентаризувати 100% захисних споруд цивільного захисту, тому треба прикласти максимум зусиль для вирішення цього питання у поточному році, – відзначив, підбиваючи підсумки засідання, Віктор Скобліков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: