circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершують ремонт мосту через Верхню Терсу

22.07.2019, 12:52

text
Поділитися:

На автодорогах загального користування місцевого значення продовжуються роботи з ремонту покриття та експлуатаційного утримання.

Як відзначили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцевими громадами прийняті рішення про співфінансування ремонтних робіт.

Станом на 19 липня 2019 р. укладено 5 договорів на виконання робіт з поточного середнього ремонту у Запорізькому, Великобілозерському, Приморському, Приазовському та Якимівському районах.

Виконано роботи з поточного середнього ремонту покриття: у Запорізькому районі на автодорозі Запоріжжя-Біленьке протяжністю 10,4 км, Великобілозерському районі на автодорозі Велика Білозерка – Верхній Рогачик протяжністю 0,5 км та Приморському районі на автодорозі Болгарка – Новоолексіївка – Орлівка – Ботієве протяжністю 1,7 км в селі В’ячеславка.

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту у Приазовському районі на дорозі Строганівка – хлібоприймальний пункт на ділянці протяжністю 3,7 км. Виконано облаштування вирівнюючого шару на загальній площі 22 600 м² (100% від плану) та облаштування верхнього шару покриття автодороги на площі 7 800 м² (35% від плану), протяжністю 1,3 км.

Виконано робіт з ремонту дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення коштом експлуатаційного утримання на загальній площі 184 987 м².

Зокрема, виконано аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю суцільними ділянками загальній площі 84328 м². Ліквідовано ямковості струменевим методом на загальній площі 66 356 м², виконано ямковий ремонт асфальтобетонною сумішшю на загальній площі 34 984 м².

За минулий тиждень відремонтовано коштом експлуатаційного утримання дорожнє покриття місцевої мережі на площі 4 814 м².

Закінчуються роботи з аварійного ремонту мостового переходу через річку Верхня Терса на автодорозі Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в с. Новомиколаївська за договором на суму 3 300 тис. грн. Мостова споруда тривалий час знаходилась в аварійному стані та нарешті в поточному році заплановано завершити її ремонт.

Також продовжуються роботи з планування узбіч для забезпечення водовідводу з покриття дороги, з покосу трав на узбіччях доріг механізованим та ручним способом. Для покращення стану безпеки дорожнього руху, ведуться роботи з встановлення та заміни дорожніх знаків, в першу чергу, на аварійно небезпечних ділянках доріг та на підходах до залізничних переїздів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: