circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі завершуються ремонти доріг

21.12.2018, 09:31

text
Поділитися:

Незважаючи на холодну погоду, дорожники продовжують ремонт доріг комунальної власності в межах населених пунктів.

За інформацією місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності населених пунктів області в місцевих бюджетах на 2018 рік передбачено 762,987 млн. грн., з яких на цей час освоєно 498,158 млн. грн.

Із них, у свою чергу, безпосередньо на ремонт доріг обсяг освоєних коштів складає 373,712 млн. грн., за рахунок яких відремонтовано понад 2126 тис.м2 пошкоджених ділянок дорожнього покриття, які місцеві громади визнали найбільш проблемними.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, найбільші обсяги коштів, виділених на ремонт доріг комунальної власності, серед міст обласного значення освоїли: м. Запоріжжя – 180,8 млн. грн., м. Мелітополь – 70 млн. грн.; серед районів області: Василівський – 20,37 млн. грн., Запорізький – 11,96 млн. грн., Пологівський – 9,46 млн. грн. Тож саме на цих територіях відремонтовано найбільшу площу доріг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: