circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі зберігається 9 тис. тон небезпечних речовин

04.04.2018, 12:07

text
Поділитися:

Для прогнозування хімічної обстановки на промислових об’єктах і транспорті та підвищення якості планування заходів щодо захисту населення у разі викиду небезпечних хімічних речовин у Запорізькій області зареєстровано 31 хімічно небезпечний об’єкт.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, загальна кількість хімічно небезпечних речовин, які на них використовуються, складає 9,041 тис. тон.

Протягом 2017 року кількість хімічно небезпечних об’єктів на території області та їх ступені хімічної небезпеки не змінилися.

Перелік хімічно небезпечних об’єктів за ступенями хімічної небезпеки відкориговано Головним управлінням ДСНС України у Запорізький області спільно з Департаментом з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації за станом на 01.01.2018 року.

Протягом року навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області буде проведено функціональні навчання керівного складу всіх ланок, фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, згідно із заявками, наданими головами райдерждаміністрацій, Запорізьким, Бердянським, Мелітопольським, Токмацьким, Енергодарським міськими головами, головами об’єднаних територіальних громад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: