circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі землю для ветеранів АТО захистять від посягань

23.04.2018, 07:11

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з учасниками АТО, які прийшли поставити ряд проблемних питань перед керівництвом регіону.

Найбільш гострою проблемою, яка була порушена учасниками АТО, традиційно стало виділення земельних ділянок. Зокрема, представники ветеранських організацій учасників антитерористичної операції з Мелітопольського, Бердянського та інших районів попросили роз’яснень стосовно порядку резервування земель. Захисники України також повідомили про існування заяв щодо виділення землі від близько 250 учасників АТО у Бердянському районі, які насправді жодних документів не подавали. Тож вони наголосили, що Держгеокадастр має більш уважно ставитися до подібних моментів.

Зі свого боку, Костянтин Бриль підкреслив, що із упровадженням реформи децентралізації влади процес контролю виділення земель сільгосппризначення перейшов на новий рівень.

– Завдяки ініціативі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Уряду держави з лютого 2018 року розпорядження землею поза межами населених пунктів переходить у підпорядкування ОТГ. Під час останньої зустрічі з ветеранами АТО ми домовились, що захисники України також братимуть участь у погодженнях щодо землі разом із Держгеокадастром та головами ОТГ. Особлива увага приділятиметься тим, хто із Запоріжжя. Адже місцевим, так би мовити «своїм» ветеранам на місцях землю виділяють з більшим бажанням. У будь-якому разі вважаю, що створення ОТГ допоможе у справедливому розподілі земельних ділянок, – підкреслив Костянтин Бриль.

Очільник регіону наголосив, що всі проблемні питання мають бути документально підтверджені. Аби кожна проблема, корупційна чи бюрократична складова могли отримати відповідну реакцію в правовій площині. Особливо, якщо це стосується порушень з боку посадових осіб будь-якого рівня.

Присутні також порушили питання військовополонених, грошової допомоги сім’ям, які втратили своїх годувальників на Сході України, та інші наболілі проблеми.

Коментуючи результати зустрічі, Костянтин Бриль нагадав про роботу Фонду оборони області, який, незважаючи на постійний дефіцит коштів, активно допомагає військовим частинам, а також тим, хто потребує допомоги.

– Ми будемо допомагати тим, хто цього дійсно потребує. Адже це дуже важливо. Вважаю, що першочергову увагу ми маємо приділити захисту України від ворога. Адже перш ніж розподіляти землю, ми маємо впевнитись, що на неї ніхто не посягне, – наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: