circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі зменшується кількість безробітних

17.09.2018, 12:04

text
Поділитися:

За даними обласного центру зайнятості, протягом січня-серпня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 46,8 тис. безробітних, які перебували на обліку, що на 7,1% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом звітного періоду 31,6 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 15,2 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 411 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 87 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,6 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 9,3 тис. безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 вересня 2018 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 16,1 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 вересня 2018 року становила 2560 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є спеціальності кваліфікованих робітників – кухарі, водії, продавці, слюсарі, електромонтери та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають медсестер, бухгалтерів, учителів та економістів з відповідним досвідом роботи.

За словами директора Запорізького обласного центру зайнятості Ірини Дуднік, служба зайнятості на ринку соціальних послуг продовжує впроваджувати новації, працює, реалізовуючи основні завдання соціального захисту населення від безробіття. Збудована роками система соціального партнерства забезпечує ефективність надання соціальних послуг населенню та роботодавцям відповідно до викликів сучасності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: