circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі зменшується кількість безробітних

14.05.2018, 13:35

text
Поділитися:

Завдяки ефективній співпраці Запорізького центру зайнятості з роботодавцями вдалося зменшити навантаження на одне вільне робоче місце. На сьогодні в області на одну вакансію претендує вдвічі менше безробітних, ніж у минулому році. Так, на кінець квітня минулого року на одну вакансію претендували 20 безробітних, тоді як у цьому році цей показник становить десять осіб на одну вакансію. Загалом з початку року послугами служб зайнятості скористалися 34,4 тисячі громадян, що на половину менше минулорічного показника.

На початок травня 2018 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 18,4 тис. безробітних.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, протягом січня-квітня 2018 року за сприяння центрів зайнятості отримали роботу 16,5 тис. осіб, із них 7,3 тис. працевлаштовані до набуття статусу безробітного. Крім цього, 127 людей були працевлаштовані на нові робочі місця, за які виплачується компенсація єдиного внеску роботодавцям. Ще 46 осіб виявили бажання відкрити власну справу та отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 4,5 тис. осіб. За направленням служб зайнятості змогли пройти професійне навчання, перенавчання та підвищити свою кваліфікацію, а отже і свою конкурентоспроможність на ринку праці 1,5 тис. безробітних.

Як підкреслила керівник обласного центру зайнятості Ірина Дуднік, взаємовідносини з роботодавцями у сфері малого, середнього та великого бізнесу незалежно від форм власності є важливим аспектом роботи служби. Також продовжується активне впровадження нових форм роботи та послуг для роботодавців. Для більш комфортного підбору персоналу зараз у центрах зайнятості Запорізької області запроваджено підбір персоналу за методом рекрутингу. На сьогодні вже майже 400 роботодавців отримали такі послуги, серед них є працедавці з інших регіонів.

За інформацією обласного центру зайнятості, вакансій, наданих роботодавцями, збільшилося майже на 7% та налічується 1835 одиниць. На сьогодні 4,5 тисячі роботодавців тісно співпрацюють із службою зайнятості по різних напрямках.

Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, залишаються кваліфіковані робітники: водії, трактористи-машиністи, продавці, електромонтери, медсестри, слюсарі та інші представники робітничих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів та інженерів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: