circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі зменшується кількість зареєстрованих безробітних

08.10.2019, 09:42

text
Поділитися:

Середньооблікова чисельність штатних працівників підприємств, установ та організацій Запорізької області з кількістю працюючих 10 осіб і більше в липні 2019 року становила 353,9 тис осіб. У порівнянні з червнем 2019 року їх кількість загалом по області зменшилась на 0,4 тис осіб або на 0,1%.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Запорізькій області, суттєве зменшення показника відбулось у транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності (на 2,4%), виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 2,3%).

Навпаки, вагоме збільшення показника спостерігалось у сфері операцій з нерухомим майном (на 12,2%), оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (на 3%), тимчасовому розміщуванні й організації харчування (на 2,3%).

За даними Запорізького обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних, які отримали статус безробітного впродовж січня–серпня 2019 року, становила 43,5 тис. осіб. При цьому кількість зареєстрованих безробітних за місяць зменшилась на 2,6% та на кінець серпня 2019 року становила 13,5 тис осіб.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, в серпні 2019 року порівняно з липнем 2019 року збільшилась на 15,3% та на кінець серпня становила 3,7 тис одиниць.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на професіоналів (18,6% загальної кількості заявлених вакансій), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення і рибальства (1,3%).

Порівняно з липнем 2019 року значне збільшення попиту спостерігалось на професіоналів (у два рази) та фахівцях (на 21,4%). Вагоме зменшення попиту відбувалось на технічних службовців (на 13,3%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: