circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі знижується рівень безробіття

16.07.2019, 11:03

text
Поділитися:

У Запорізькій області, як і в цілому по країні, спостерігається зниження рівня безробіття. За 6 місяців 2019 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 38,3 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості. Це на 5,8% менше минулорічного показника.

За сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано 25,2 тисячі осіб. При цьому 11,2 тисячі з них були працевлаштовані оперативно, тобто до надання статусу безробітного. З початку року 316 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 75 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,2 тисячі безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Незважаючи на позитивну тенденцію, ситуація на ринку праці залишається складною. Серед основних проблем є професійно-кваліфікаційний дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. З метою підготовки прогнозу потреби у працівниках у професійному розрізі на 2020 рік та визначення перспективи створення робочих місць проводиться поглиблене вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці. На порталі Державної служби зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік.

Для врівноваження ситуації на ринку праці служба зайнятості змінюється та постійно запроваджує у своїй діяльності нові форми роботи. З початку січня 2019 року в усіх центрах зайнятості служби зайнятості Запорізької області розпочали роботу кар’єрні радники. Їх головне завдання – індивідуальний підхід до кожного клієнта в плануванні кар’єри.

Для найбільш ефективного пошуку працівників для потреб роботодавців використовується метод рекрутингу. Найближчим часом заплановано впровадження інституту роботодавця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: