circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі зросла площа садів

30.12.2020, 11:26

text
Поділитися:

Плодово-ягідні культури у Запорізькій області вирощуються на загальній площі 9,3 тис. га.

Щороку завдяки державній цільовій програмі фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства і хмелярства сільськогосподарські підприємства області збільшують площу плодово-ягідних культур у середньому на 100 га.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, у 2018 році господарства Бердянського, Мелітопольського, Чернігівського та Якимівського районів провели посадку яблуні, черешні, абрикосу, волоського горіху.

Загальна площа багаторічних насаджень збільшилась на 125,9 га. Підприємствам була частково відшкодована вартість придбаного садивного матеріалу плодово-ягідних культур та проведених робіт із спорудження шпалери і встановлення систем краплинного зрошення на загальну суму 2561,3 тис. грн.

У 2019 році господарства Бердянського, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів провели посадку яблуні, черешні, вишні, абрикосу, персика, сливи, груші та волоського горіху. Загальна площа багаторічних насаджень збільшилась на 132,44 га. Підприємства отримали компенсацію витрат у сумі 2693,5 тис. грн.

У 2020 році сільгосппідприємства Василівського, Михайлівського та Якимівського районів провели посадку яблуні, черешні та вишні на загальній площі 60,89 га. і отримали компенсацію витрат у розмірі 1 млн. 663,2 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: