circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі зростає промислове виробництво

29.11.2017, 13:40

text
Поділитися:

За підсумками роботи промислового комплексу області у жовтні обсяги виробництва зросли як проти попереднього місяця – на 8,1%, так і проти жовтня минулого року – на 9,1%.

За інформацією Головного управління статистики у Запорізькій області, загалом за десять місяців поточного року порівняно з відповідним періодом минулого року відбулося зростання виробництва на 7,4%.

Зокрема, у жовтні цього року збільшилися обсяги промислового виробництва порівняно з вереснем на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 5,6%, переробної промисловості – на 6,8% та з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 14,2%.

Зростання обсягів промислового виробництва за січень–жовтень 2017 року проти аналогічного періоду минулого року сталося в результаті збільшення виробництва на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 1,5%, переробної промисловості – на 5,7% та з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 16,1%.

Слід зазначити, що в переробній промисловості зростання виробництва за десять місяців відбулося в усіх галузях за винятком виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу і поліграфічної діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: