circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі з’явиться реєстр об’єктів надання публічних послуг

22.11.2019, 12:55

text
Поділитися:

У Запорізькій області триває процес формування оптимальної мережі освітніх, медичних, адміністративних послуг у спроможних ОТГ. Чергові консультації з представниками органів місцевого самоврядування, селищних рад, головами громад, керівниками профільних структурних підрозділів ОДА провели керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександр Билим.

Сьогодні на консультаціях були присутні представники ОТГ та 12 районів області: Бердянського, Василівського, Великобілозерського, Веселівського, Кам’янсько-Дніпровського, Мелітопольського, Михайлівського, Приазовського, Приморського, Токмацького, Чернігівського та Якімівського. Нагадаємо, вчора такі консультації проведено для представників ОТГ та восьми районів області.

До карти необхідно включити всі об’єкти надання послуг, зокрема школи, дитячі садки, лікарні, амбулаторії, ЦНАПи, культурні та спортивні заклади тощо. Оптимізація мережі об’єктів надання публічних послуг повинна забезпечити жителів громад доступними та якісними послугами та сервісами.

– Розпочато роботу з виявлення об’єктів для створення загальної карти України. Всім областям необхідно до 29 листопада провести інвентаризацію існуючої карти та змоделювати реальну мережу об’єктів згідно з існуючими стандартами та вимогами. Аналіз здійснюється щодо понад 18 шарів мереж. Зроблено велику роботу щодо ідентифікації об’єктів на території, наразі триває моделювання нової карти мережі. Головна ідея цієї роботи – змоделювати об’єкти інфраструктури, щоб вони охоплювали всю територію області. Карта мережі об’єктів надання публічних послуг має включати як уже існуючі об’єкти, так і проєктні, – пояснив Олександр Билим.

Створення оптимальної мережі надання публічних сервісів та послуг сприятиме забезпеченню населення громад доступними та якісними послугами та сервісами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: