circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізькі АЗС очікують масові перевірки

11.03.2021, 10:09

text
Поділитися:

В обласній державній адміністрації відбулося засідання штабу протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях Запорізького регіону.

Нарада пройшла під керівництвом директорки Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Марини Барановської.

Учасники заходу заслухали доповіді представників Державної податкової служби, Національної поліції і Державної служби України з питань праці у Запорізькій області щодо активізації роботи штабу та обговорили їх пропозиції до переліку найближчих заходів з протидії нелегальному обігу пального на території області. Окремо затверджено план подальшої роботи штабу з протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на автозаправних станціях Запорізького краю.

Штаб створено у жовтні 2019 року на виконання доручень Кабінету Міністрів України. За цей період проведено 392 перевірки автозаправних/автогазозаправних станцій області. Виявлення незаконних АЗС/АГЗС правоохоронними та контролюючими органами відбувалося при надходженні звернень від фізичних чи юридичних осіб, або під час планових та позапланових перевірок.

Як повідомила Марина Барановська, у зв’язку з введенням загальнодержавного карантину з березня 2020 року робота штабу тимчасово призупинилася. Також на виконання завдань Уряду склад штабу у Запорізькій області було оновлено.

3 березня 2021 року за результатами селекторної наради під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за участі представників Офісу Президента України та Секретаріату Кабінету Міністрів України, територіям надано завдання терміново активізувати роботу своїх штабів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: