circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких автобусах та маршрутках з’являться GPS-маячки

23.03.2018, 13:42

text
Поділитися:

У громадському транспорті Запоріжжя з’явиться GPS-навігація. Для цього незабаром запрацює комунальне підприємство «Запорізький центр диспетчеризації громадського транспорту». Із бюджету міста планується передбачити 100 тисяч гривень для статутного фонду нового КП, що будуть направлені на закупівлю ноутбуків та спеціального обладнання.

Виконавчий комітет Запорізької міської ради підтримав програму забезпечення роботи підприємства. Питання щодо її прийняття виноситься на найближчу сесію Запорізької міської ради.

– Це черговий крок для забезпечення роботи нового комунального підприємства – «Запорізький центр диспетчеризації транспорту». Ця програма дуже велика, вона буде ділитися на декілька періодів. Треба запровадити GPS-навігацію. Наступний крок – це електронний квиток. А далі – електроні табло, які протягом деякого часу з’являться на зупинкових комплексах Запоріжжя. Це буде програма, яка забезпечить зручність містянам, що користуються громадським транспортом, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

В першу чергу GPS-навігацією обладнають комунальний транспорт міста. Надалі будуть розглядати можливість обладнання подібною навігацією транспорту приватних перевізників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: