circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких дорогах ремонтують аварійні ділянки

26.02.2019, 09:42

text
Поділитися:

Завдяки сприятливим погодним умовам усі сили автошляховиків зосереджені на ліквідації аварійної ямковості, яка є тимчасовим заходом, здатним попередити подальше руйнування дорожнього покриття до проведення планового ремонту.

Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, минулого тижня філіями ДП «Запорізький облавтодор» для забезпечення безперебійного та безпечного руху автотранспорту по автодорогах загального користування державного значення у зимовий період виконувались роботи з ліквідації аварійної ямковості. Загалом за тиждень відремонтовано 3 802 кв.м дорожнього покриття.

Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали два асфальтобетонні заводи: Василівський та Запорізький. Для виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості було задіяно в середньому 14 бригад дорожників.

Роботи на автомобільних дорогах загального користування державного значення проводилися із застосуванням гарячого асфальтобетону та за допомогою ремонтерів

Так, на автодорогах державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, М-14-03 обхід м. Мелітополь (в М-14) та Н-15 Запоріжжя – Донецьк ремонтні роботи виконувались із застосуванням спецмашин «Ремонтер» філіями «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця» та «Бердянська дорожньо-експлуатаційна дільниця».

За словами фахівців, застосування цього методу дозволяє виконувати якісний ямковий ремонт навіть при низьких температурах повітря. Оскільки розігрів суміші проводиться безпосередньо на місці виконання робіт, це дозволяє забезпечити необхідний температурний режим навіть при температурі повітря нижче 0° С. Виконання ямкового ремонту із застосуванням цієї спецтехніки забезпечує якість та довготривалість виконаних робіт.

З початку року на дорогах державного значення Запорізької області було відремонтовано 11 780 кв. м дорожнього покриття. Ремонтні роботи з ліквідації аварійної ямковості тривають і продовжуватимуться за належних погодних умов і температури повітря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: