circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких магістралях оновлюють розмітку та дорожні знаки

11.07.2018, 10:01

text
Поділитися:

Інтенсивність руху на автомобільних дорогах зростає щороку, тому у цих умовах важливу роль відіграють елементи регулювання та безпеки дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області докладає значних зусиль, щоб покращити ситуацію з безпекою на дорогах. Наразі активно тривають роботи з влаштування розмітки проїзної частини на основних автошляхах, а також з встановлення та заміни дорожніх знаків та бар’єрного огородження, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Так, на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області поновлено 289,3 км лінії горизонтальної розмітки та 2500 кв. м пішохідних переходів.

Загалом для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення області, всього з початку виконання робіт, на замовлення Служби автодоріг підрядними підприємствами виконано наступні роботи:

встановлено та замінено дорожніх знаків – 423 шт.;
поновлено розмітку на протяжності доріг – 289,3 км;
поновлено розмітку пішохідних переходів – 30 шт.;
встановлено опорі зовнішнього освітлення по м. Василівка – 1,3 км;
встановлено нового оцинкованого бар’єрного огородження – 1,95 км, в т.ч. 1,3 км в місці концентрації ДТП, м. Василівка;
замінено та встановлено металеве бар’єрне огородження – 0,536 км;
видалено порослі протяжністю – 83 км;
ліквідовано ямковості площею 114 488 кв. м, на протяжності 729 км.
Зокрема, на основних автодорогах державного значення області оновлено пішохідні переходи з чергуванням яскраво-червоних і білих горизонтальних смуг. Таке забарвлення дорожнього полотна помітно з дальньої відстані, що більш сприятливо впливає на безпеку руху. Крім того, для того, щоб зробити їх помітнішими у темну пору доби, дорожники вкривають фарбу спеціальними склокульками, що мають світлоповертаючий ефект. На сьогодні, різнокольоровими тонами було розфарбовано 15 пішохідних переходів.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: