circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких маршрутах виявляють автобуси без техогляду

01.03.2018, 14:15

text
Поділитися:

У Запоріжжі робоча група продовжує моніторинг технічного та санітарного стану міського транспорту. Черговий рейд відбувся 28 лютого на автобусних маршрутах №53, 23, 24, 43, повідомляє прес-служба мерії.

Контроль за належним утриманням автобусів, які обслуговують маршрути загального користування, здійснюють фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради, інспектори відділу безпеки дорожнього руху Управління національної поліції, представники управління транспортної безпеки в Запорізькій області, представники громадських організацій – ветерани АТО. Члени робочої групи перевіряли автобусні маршрути №53, 23, 24, 43.

За результатами інспекції фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради склали 4 акти про неналежне оформлення документації під час перевезення пасажирів на маршрутах №53 (2 акта), 23(1 акт), 24 (1акт) – були відсутні інформаційні таблички про маршрут. Фахівці управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області зафіксували неналежний технічний стан та неоформлену квитково-касову документацію, про що було складено 7 актів. Фахівці Управління патрульної поліції у Запорізькій області склали постанову про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху на водія автобусного маршруту № 53 за відсутній протокол обов’язкового технічного контролю.

За результатами складених актів перевізникам відправлені вимоги на усунення виявлених порушень. Рейди з перевірки технічного та санітарного стану транспорту тривають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: