circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких мостах виконали черговий етап насування прогону

26.12.2017, 09:47

text
Поділитися:

На будівництві автотранспортної магістралі триває виконання технологічних робіт на спорудах №4 та №5 з метою упередження виникнення загрози техногенній безпеці на об’єкті, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Так, підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» виконано в повному обсязі і завершено роботи четвертого етапу з поздовжнього насування верхової гілки прогонової будови Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро), зібраної на стапелі методом укрупнювального збирання. Нагадаємо, що ці роботи було розпочато 12-го грудня поточного року. За цей період мостобудівники скоротили відстань між Правим берегом та о. Хортиця ще на 86 м.

За словами заступника начальника Служби автодоріг у Запорізькій області Олександра Шандиби, на сьогодні зроблено ще один важливий крок до повного влаштування конструкцій, що з’єднують два береги. Залишився останній, п’ятий етап поздовжнього насування на довжину 61 м.

– На сьогодні тривають роботи з монтажу ар’єрбеку. Це конструкція, яка дасть можливість завершити п’ятий етап насування, і, таким чином, у нас закінчиться будівництво мосту через Старий Дніпро за винятком робіт по проїжджій частині, влаштуванню бар’єрної огорожі, перильної огорожі та освітлення, – повідомив Олександр Шандиба.

За станом на 20.12.2017р. на будівництві балкового мосту через р. Старий Дніпро (Споруда №4) задіяно 68 працівників із двох підрядних підприємств: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» та ПрАТ «Альпсервіс».

ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» продовжує виконання підготовчих робіт для завершення поздовжнього насування верхової прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро. Зокрема, триває укрупнювальне збирання металоконструкцій ар’єрбеку прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро, виконуються роботи з монтажу тимчасових опор для демонтажу аванбеку. Наразі змонтовано металоконструкцій загальною вагою 78 т. Крім цього, вже завершено роботи з монтажу перекочувальних пристроїв на опору №1 споруди №5.

Підрядне підприємство ПрАТ «Альпсервіс» виконує роботи з улаштування антикорозійного захисту внутрішніх поверхонь металевих конструкцій прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро. Наразі триває піскоструменеве очищення металоконструкцій та роботи з нанесення фінішного шару покриття. На 21 грудня нанесено фінішний шар на площі 7940 м2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: