circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запорізькій АЕС відбудуться масштабні навчання

11.10.2018, 13:51

text
Поділитися:

У Запорізькій області планується провести тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної Державної системи цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Запорізька АЕС».

Стан підготовки до цієї події розглянуто на черговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провели перший заступник голови регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков та заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Андрій Булавінов повідомив, що тренування заплановано на 26 жовтня 2018 року. Згідно з планом до відпрацювання практичних заходів при проведенні тренування залучені м. Енергодар, м. Запоріжжя, Кам’янсько-Дніпровський, Василівський та Запорізький райони.

Інші міста та райони області, згідно з обласним планом евакуації при аварії на ВП «Запорізька АЕС», мають перебувати у режимі готовності до розгортання органів з евакуації та надання інформації у режимі відео конференції.

Теоретичну частину тренування планується провести в режимі відеозв’язку з усіма містами та районами, що залучаються до практичного відпрацювання заходів тренування, та тих, що перебуватимуть у режимі готовності.

За результатами розгляду питання комісією надано доручення головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення, які згідно з обласним планом евакуації при аварії на ВП «Запорізька АЕС» евакуюють та приймають евакуйоване населення. У рамках підготовки необхідно провести засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; підписати розпорядження щодо проведення першочергових заходів із захисту населення в зоні радіоактивного забруднення, розгортання органів з евакуації, проведення оповіщення та евакуації населення, приймання та розміщення евакуйованого населення; підготувати документацію комісій з питань евакуації збірних, проміжних та приймальних пунктів евакуації, а також районні, міські плани евакуації, приймання та розміщення евакуйованого населення, плани забезпечення евакуаційних заходів на випадок аварії на ВП «Запорізька АЕС» районних (міських) спеціалізованих служб цивільного захисту; укласти та надати договори з суб’єктами господарювання та громадянами, транспортні засоби яких залучаються для перевезення евакуйованого населення, договори на забезпечення продуктами харчування, питною водою та харчуванням евакуйованого населення.

Головам райдержадміністрацій, головам районних та місцевих комісій з питань евакуації та міським головам міст обласного значення також доручено організувати інформування населення всіма можливими засобами оповіщення ( через телебачення, радіо, інтернет, друковані засоби масової інформації) на підпорядкованих територіях про проведення 26 жовтня 2018 року тренування з практичним залученням систем оповіщення для запобігання виникнення занепокоєння серед населення. Міському голові м. Енергодар рекомендовано організувати під час тренування практичне включення системи оповіщення;

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: