circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких дорогах збільшилася кількість “Трукамів”

08.06.2021, 17:15

text
Поділитися:

Вулиця Діагональна. Тут, зазначають патрульні, пожвавлений рух і нерідко кермувальники дозволяють собі їздити швидше, аніж встановлено правилами. Тому радар на цій ділянці дуже доречний. Працює прилад наступним чином: патрульний спостерігає за автомобілями, якщо бачить авто, яке рухається швидко, направляє на нього прилад. “Трукам” фіксує швидкість та одночасно здійснює відеофіксацію, аби порушник міг впевнитись, що це саме його машина. Нові “Труками” мають ще більше переваг.

Не минає й 10-ти хвилин з початку роботи патрульних на Діагональній, як зафіксовано першого порушника. Кермувальник їхав зі швидкістю 77 км/годину при дозволених 70-ти. Водій має право переглянути відеодоказ, але в даному випадку кермувальник відмовився від цього, бо з порушенням згоден. Патрульні виписують штраф і працюють далі. Довго чекати знову не доводиться.

Водій другої автівки вирішив впевнитись у своєму порушенні, патрульні демонструють йому відеодоказ. Кермувальник каже, доведеться сплатити штраф. Додає – не думав, що перевищив швидкість.

Водій тепер має сплатити 340 гривень штрафу. Патрульні кажуть, сума стягнення коливається в залежності від швидкості. Інспектор УПП в Запорізькій області Іван Іванін зазначає, сума штрафу залежить від кількості перевищених кілометрів від встановленого обмеження. Стягнення у розмірі 340 гривень передбачено при перевищенні швидкості більше ніж на 20 кілометрів. При перевищені більш ніж на 50 кілометрів штраф складтиме 1700 гривень.

Інспектори додають: на місцях, де вже давно працюють з “Трукамами”, кількість порушень зменшилась. Сподіваються, що завдяки появі нових локацій із радаром з’явиться більше відповідальних водіїв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: