circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких освітян очікує масова вакцинація від коронавірусу

18.05.2021, 14:03

text
Поділитися:

В Україні 378 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech буде виділено на щеплення 1-ю та 2-ю дозою 189 тисяч працівників сфери освіти.

Рішення використати цю вакцину для щеплення освітян було ухвалене оперативним штабом Міністерства охорони здоров’я з протидії вакцинокерованим інфекціям.

– Захист освітян від COVID-19 є одним із пріоритетів. Адже вчителі та викладачі постійно контактують з великою кількістю учнів та наражаються на небезпеку захворіти на коронавірусну хворобу. Саме тому вони визначені Дорожньою картою серед пріоритетних груп вакцинації від COVID-19, – зазначає заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Решту освітян щепитимуть вакцинами з нових постачань.
Освітян вакцинуватимуть організовано, мобільними бригадами з імунізації.

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19.
Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають ці списки департаментам/управлінням освіти і науки обласних державних адміністрацій.
Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам/управлінням освіти і науки ОДА.
Департаменти/управління освіти і науки надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я адміністрацій.
Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних адміністрацій.
Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до їхнього закладу для щеплення колективу.

Як розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич, в області у першу чергу проходили вакцинацію ті освітяни, які задіяні у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання. Найближчим часом цим педагогам буде зроблено друге щеплення. Також медики переходять до наступного етапу вакцинальної кампанії та будуть робити щеплення працівникам освіти, які не задіяні у проведенні ЗНО. Щеплення освітян будуть розпочаті, як тільки буде отримана вакцина.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: