circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На запорізьких вокзалах відкривають пункти тестування на ковід

05.11.2021, 09:07

text
Поділитися:

У громадському транспорті діє ряд обмежень щодо пасажирських перевезень. Перевезення мають здійснюватися з дотриманням маскового режиму та лише на сидячих місцях.

Крім цього, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 перевезення пасажирів у міжнародному та міжобласному сполученнях з 21 жовтня здійснюються за наявності у них сертифікатів на КОВІД-19, негативного результату тестування або документів про одужання.

Протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС області від 26.10.2021 № 32 з 28 жовтня введено заборону для пасажирів користуватися послугами внутрішньообласного (міжміського, приміського) транспорту без наявності у них документів, що підтверджують сертифікацію, або негативний результат тестування на КОВІД-19, або одужання. Заборона стосується автомобільного та залізничного транспорту.

Аналогічні обмеження для пасажирів запроваджені на міських маршрутах в містах Бердянськ, Приморськ, Пологи, Василівка, Токмак. В Енергодарі рух громадського транспорту зупинено. В Мелітополі рух громадського транспорту здійснюється по сертифікатах і з часовими обмеженнями (06-00 – 09-00, 16-00 – 19-00).

В обласному центрі вимоги до пасажирів стосовно наявності сертифікатів на міських маршрутах введені з 1 листопада, крім того, тимчасово обмежено в часі пільговий проїзд для пенсіонерів та деяких інших категорій (правом пільгового проїзду можна скористатися з 10-00 до 15-00).

Відповідальність за відсутність сертифікатів при користуванні транспортом покладена на пасажирів. Штраф – від 17 до 34 тис. грн.

Пасажири мають можливість скористатися послугами з тестування на КОВІД-19.

Так, на території Запорізького аеропорту працюють лабораторії, які виконують ПЛР- та експрес-тести на КОВІД-19.

На залізничному вокзалі Запоріжжя-1 працює лабораторія, яка робить експрес-тести.

Також розгорнуто лабораторії з експрес-тестування на Запорізькому, Мелітопольському, Бердянському автовокзалах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: