circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Наданням допомоги учасникам АТО та їх рідним на Запоріжжі займаються 50 організацій

23.01.2018, 15:02

text
Поділитися:

У Запорізькій області активно розвивається громадський рух учасників антитерористичної операції. Створено понад 50 громадських організацій у всіх містах та районах області, найактивніші серед них – «Запорозька рада ветеранів АТО», «Товариство ветеранів АТО», «Ветерани АТО Мелітопольщини», «Честь та гідність», «Об’єднання ветеранів та волонтерів АТО» та інші, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За підтримки обласної влади активно розвивається громадська організація «Родина козацької звитяги», яка об’єднала рідних та близьких запоріжців, що віддали життя за свободу та незалежність України на Донбасі. Наразі організація об’єднала понад 150 родин.

Громадські організації ветеранів АТО активно співпрацюють із обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, займаються військово-патріотичним вихованням молоді, допомагають у соціально-психологічній адаптації та пошуку роботи своїм побратимам, сприяють увічненню пам’яті загиблих героїв.

Яскравим прикладом ефективної співпраці влади та ветеранів АТО став єдиний у державі обласний благодійний телемарафон до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України, що проводиться третій рік. Цього року до нього залучилося понад 800 підприємств, установ та організацій, було зібрано понад 1 мільйон гривень. Всі зібрані кошти йдуть на соціальну підтримку родин полеглих захисників України, бійців, які отримали інвалідність, поранення, потребують коштовного лікування та реабілітації.

Для комплексної підтримки демобілізованих бійців в усіх містах та районах області третій рік працюють центри допомоги учасникам АТО, де можна отримати консультації з питань оформлення статусу учасника бойових дій, отримання соціальної допомоги, земельних ділянок, проходження професійного навчання та перепідготовки тощо.

Також у регіоні працює найбільший в Україні унікальний волонтерський центр для відпочинку військовослужбовців «Солдатський привал», створений у співпраці обласної влади та Придніпровської залізниці. Тут є всі умови для комфортного відпочинку солдат, членів родин учасників АТО – обладнано спальні місця, кухню, душові та пральні. За два з половиною роки роботи центр відвідали понад 7 тисяч військовослужбовців.

На сьогодні у Запорізькій області нараховується понад 12 тисяч учасників АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: