circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Найбільш завантаженими лишаються ковідні лікарні у Пологах та Кам’янці-Дніпровській

30.11.2021, 07:52

text
Поділитися:

Відбулася традиційна нарада голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів. В першу чергу обговорили рівень захворюваності на COVID19 в регіоні та темпи вакцинації.

Про хід проведення вакцинальної кампанії у Запорізькій області розповів директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич.

Він відзначив, що зріс рівень вакцинації у суботу та неділю. Минулих вихідних в області було зроблено 13 229 щеплень. Переважна більшість (9 429) було щеплено другою дозою. Всього минулого тижня в області проведено 69 тисяч щеплень.

Загалом за час вакцинальної компанії в Запорізькій області було використано 946 тисяч доз вакцини. Всього вакциновано 525 тисяч осіб (31,54% від всього населення області), дві дози отримали 420 тисяч ( 25% населення області).

Також Олексій Кулинич розповів, що середня завантаженість лікарень по області складає 40%. На стаціонарі лікується 1296 осіб. Найбільше завантажені Кам’янсько-Дніпровська лікарня – зайнято 96% ліжок, Пологівська – 75 %, Енергодарська – 63%, Бердянська – 59%, Дніпрорудненська – 52 %. За час пандемії у Запорізькій області виявлено понад 170 тисяч хворих.

Голова ЗОДА Олександр Старух дав доручення розробити програму подальшої вакцинації жителів області з урахуванням цільових груп. Він зазначив, що вакцинальна кампанія конкретних груп, таких як освітяни, медпрацівники, держслужбовці, дала помітний результат – рівень захворюваності серед цих категорій зменшився, що позитивно впливає на статистику в регіоні в цілому. Треба продовжувати системну роботу, резюмував Олександр Старух.

Першими новини з’являються у нашому Телеграмі
Підписуйтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: