circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Медики: найтяжче COVID-19 переносять підлітки віком від 12 років

19.11.2021, 17:56

text
Поділитися:

Ковід вражає не тільки дорослих, але й дітей. З початку пандемії все частіше трапляються випадки інфікування як немовлят, так і підлітків. Нині у міській дитячій лікарні №5 перебуває 25 маленьких пацієнтів. Медики кажуть, найскладніше інфекцію переносять діти старше 12 років.

З початку пандемії у Запоріжжі перепрофілювали не тільки низку дорослих лікарень, але й один пологовий та п’яту дитячу лікарню. В останній зараз розгорнуто 150 місць, 12 з них – у реанімації. Нині у закладі лікують 25 маленьких пацієнтів.

Директор КНП “Міська дитяча лікарня №5” Андрій Запорожченко додає, на ліжках інтенсивної терапії перебуває 7 дітей. Цей показник приблизно сталий на протязі останніх 7-10 діб. Виписка – 4-5 дітей на день. Стільки ж щодня госпіталізують нових пацієнтів.

Медики зазначають, діти хворіють по-різному. Найтяжче переносять інфекцію старше 12 років, які надходять з високою температурою. Легший перебіг недуги у новонароджених та дітей молодшого віку. В середньому у лікарні маленькі пацієнти можуть перебувати від 5 днів до трьох тижнів.

За весь час пандемії у Запоріжжі коронавірус забрав життя трьох маленьких пацієнтів. Медики зазначають, ковід вражає як дорослих, так і дітей, і усі мають однакові симптоми та ускладнення. якщо ви або ваша дитина маєте підвищену температуру, терміново звертайтесь до сімейного лікаря чи «швидкої», закликають лікарі. Нагадують, найкращим захистом від коронавірусу є вакцинація.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: