circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Наприкінці травня Запоріжжя прийме міжнародний «Еко Форум-2018»

30.03.2018, 14:11

text
Поділитися:

Сьогодні в Запорізькій міській раді відбулося засідання організаційного комітету з питань проведення 2-го спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко Форум-2018». Відкриття екологічного форуму відбудеться 30 травня, повідомляє прес-служба мерії.

Засідання провів голова організаційного комітету, заступник міського голови Валерій Еделєв.

В ході роботи організаційного комітету були затверджені концепція, план підготовки і проведення, а також план підготовки роботи секцій екологічного форуму. Також обговорювалися питання участі в «Еко-форумі-2018» запорізьких, українських та міжнародних підприємств і організацій.

– Якщо в першому «Еко Форумі» брали участь здебільшого підприємства Запоріжжя, то зараз кількість учасників значно розширена. У ньому візьмуть участь чимало підприємств регіону, вже підключилася велика кількість громад Запорізької області. Активно будуть представлені підприємства Бердянська, Енергодару, Мелітополя, – зазначив Валерій Еделєв.

В «Еко Форумі» візьмуть участь промислові та комунальні підприємства міста і області, а також вищі навчальні заклади.

Запрошення взяти участь в «Еко Форумі» було розіслано 300 українським підприємствам і сотні іноземних організацій, які мають відношення до природоохоронної діяльності, в 31 країну світу.

Спектр тем, які буде охоплювати «Еко Форум», досить широкий. Серед них – реформування системи управління природоохоронною діяльностю та державного природоохоронного нагляду, охорона повітряного басейну, технології та обладнання захисту атмосферного повітря від викидів забруднюючих речовин, охорона водних ресурсів, технології та обладнання з очищення стічних вод, система контролю і моніторингу стану навколишнього середовища, переробка промислових і побутових відходів, використання вторинної сировини, боротьба з карантинними рослинами, енергозбереження.

У другий день проведення форуму відбудеться Міжнародна конференція, присвячена темі ботанічного саду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: