circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Наразі у запорізьких лікарнях завантажено 90% ліжок для хворих на коронавірус

09.04.2021, 08:13

text
Поділитися:

Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Запорізької області з 0:00 9 квітня вводяться додаткові карантинні обмеження та встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Це пов’язано зі зростанням кількості захворювань, зменшенням кількості вільних ліжок у медичних закладах, які лікують коронавірусних хворих. Завантаженість ліжок для дорослого населення у медичних закладах Запоріжжя сягає 90%.

Спеціалісти відзначають, що збільшилась кількість складних випадків хвороби, захворювання протікає у важчій формі. Фактично всі пацієнти, які потрапляють до лікарень, потребують кисневої підтримки. Наближається період, коли медичним закладам буде складно впоратися з навантаженням. Навіть за умови, що у Запоріжжі працюють над збільшенням кількості ліжок для коронавірусних хворих. Нещодавно було додано понад 200 таких ліжок.

Спеціалісти зазначають, що у цій ситуації необхідно вжити максимально жорстких заходів для того, щоб зупинити збільшення кількості захворювань. Введення додаткових карантинних заходів, з урахуванням затверджених у державі вимог до «червоної» зони, розглянула міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Разом з тим запоріжців закликають виконувати карантинні вимоги. Серед них носити маски у громадському транспорті, місцях масового скупчення людей і так далі. Заборонене перебування без вдягнутих за правилами засобів індивідуального захисту на територіях закладів охорони здоров’я та освіти, в підземних переходах, на зупинках громадського транспорту, на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання соціальної дистанції не менше 1 метра.

Це має зменшити рівень захворювань, знизити загрозу для здоров’я інших. Запоріжці також мають пам’ятати, що порушники карантинних вимог можуть бути притягнуті до відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: