circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Нардеп України відвідав запорізьке фермерське господарство

10.05.2018, 17:30

text
Поділитися:

У Запорізькому районі з успіхом діє фермерське господарство із виробництва молока. Продукцію розповсюджують у межах області. В рамках робочого візиту до нашого регіону із виробництвом ознайомився нардеп Олег Ляшко. Анастасія Полєшко розповість більше.

Біленківська об‘єднана територіальна громада була заснована 2 роки тому із центром у селі Біленьке. Майже 10 000 жителів на 9-ть сіл — мають здобутки втім, і досі, говорячи про проблеми, загинають пальці. Кажуть: не вистачає коштів на розвиток медицини, культури, освіти та ремонт доріг.

Про свої проблеми люди розповіли нардепу Олегу Ляшку. Він приїхав у Запорізький район із робочим візитом. Під час зустрічі обговорили перспективи продажу землі.

У селищі Мар’ївка на місцевій фермі виробляють молоко. А ще вирощують зернові та технічні культури і розводять худобу. Директор підприємства Антон Гринь каже: мають поголів’я рогатого скота загальною кількістю — близько півтисячі.

Звідси молоко збувають до Томаківки, що на Дніпропетровщині. Там продукт приймають за ціною 7 гривень 70 копійок за літр, далі — переробляють.

На фермі працюють 6-ро доярок. Кажуть – робота їм подобається, от тільки зарплати та пенсії не надто великі.

Олег Ляшко впевнений: щоб відродити українське село, треба відновити тваринництво. Також додав: категорично виступатиме проти продажу землі, ініціюватиме ухвалення відповідних змін до Конституції у Парламенті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: