circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Наскільки Запоріжжя чисте і готове до Великодніх свят – обговорили в мерії

13.04.2017, 12:33

video text
Поділитися:

Гілки – зібрати, листя – вивезти, квіти – посадити. Таке розпорядження керівникам районів дав мер декілька тижнів тому. Тепер зібрав їх відзвітуватися про роботи. Володимир Буряк особисто об’їхав місто і подивився, де чисто, а де ні. Зробив свої висновки. Але спочатку мер слухає голів Вознесенівського і Дніпровського районів.

Звітом Володимир Буряк незадоволений. Каже, коли їде містом, постійно бачить купи сухого листя.

Далі про свою роботу кажуть керівники Олександрівської і Коммунарської райадміністрацій. Їм допомагали комунальники – але впоратися на 100% все одно не вдалося.

На це Володимир Буряк каже, виконати план реально. Для цього треба прибирати місто весь рік, а не лише до свят. Мер впевнений, прибирання – один з головних маркерів, за яким люди оцінють роботу влади

Найкраще з прибиранням впоралися в Заводському районі. А от найгірше – у Вознесенівському, Дніпровському і Шевченківському. Керівники цих районів мають написати пояснювальні на ім’я мера. Інші райони отримали оцінку «задовільно».

Також Володимир Буряк подякував усім запоріжцям, які долучилися до суботників або прибрали територію біля свого дому. А от керівники районів отримали наказ закінчити планові роботи. Прибрати в балках і безхазяйних територіях, на кінцевих зупинках трамваїв і тролейбусів. Як це буде зроблено – мер перевірить вже наступного тижня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: