circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Наступного року в Запоріжжі триватиме розвиток парків

22.12.2017, 11:30

text
Поділитися:

Благоустрій є однією з важливих сфер міського господарства. Вона охоплює благоустрій, будівництво парків і скверів, реконструкцію пішохідних зон, вулиць, пляжів, зовнішнє освітлення і багато іншого. Від цієї роботи залежить зовнішній вигляд нашого міста, комфорт городян.

У 2017 році у цьому напрямку вдалося багато що зробити. У своєму звіті міський голова Володимир Буряк розповів про деякі результати роботи.

Була завершена реконструкція двох ділянок проспекту Маяковського – від проспекту Соборного до вулиці Патріотичної. У 2018 році роботи будуть продовжені на наступних ділянках – від вулиці Патріотичної до каскаду фонтанів «Райдуга».

Розпочато реконструкцію Алеї троянд. Другий етап – до вулиці Перемоги, плануємо виконати у 2018 році. У наступному році завершиться реконструкція скверу Театрального, розташованого навпроти театру ім. Магара. Перший етап робіт було виконано у поточному році.

Дуже довго територія скверу Театрального перебувала в досить занедбаному стані. Після виконання всіх запланованих робіт цей сквер стане ще одним улюбленим місцем для прогулянок запоріжців.

Окремо міський голова згадав про стан територій, які знаходяться біля Набережної магістралі у Запоріжжі. Багато років запоріжці говорили про те, що він є незадовільним, порівнюючи його з ситуацією в інших містах України.

– Вважаю, що ми вже зробили перші правильні кроки в потрібному напрямку. В районі Набережної магістралі почалося будівництво нового парку, поруч з парком Вознесенівським і каскадом фонтанів «Райдуга», – зазначив Володимир Буряк.

Другий етап будівництва парку, з висадкою зелених насаджень, запланований на 2018 рік. Таким чином, у наступному році у Запоріжжі з’явиться ще один парк.

Позитивні зміни й в парку «Дубовий гай». Виконали розчищення великого озера. Проведено всеукраїнський конкурс для вибору кращої концепції нашого головного міського парку. Реконструкцію парку «Дубовий гай» планується розпочати в наступному році. Кошти на початок робіт передбачені в міському бюджеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: