circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Нацполіціїї нададуть нові будівлі для проведення навчання патрульних

22.10.2018, 10:43

text
Поділитися:

Наразі розглядається можливість передачі деяких будівель навчальних закладів системи МВС до Нацполіції. Зокрема, це дасть можливість для підготовки та навчання більшої кількості патрульних. Про це йшлося 19 жовтня на нараді за участі державного секретаря МВС Олексія Тахтая, Голови Нацполіції Сергія Князєва та заступника Державного секретаря США КірстенМедісон. Захід відбувся в Академії патрульної поліції.

За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва, наразі розглядається питання щодо передачі Нацполіції деяких навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ.

«Головне – це якісна підготовка поліцейських.  Патрульна поліція має повноцінно запрацювати не лише у містах, а й у сільських регіонах. Це і стане наступним кроком реформи поліції превенції. Відтак для підготовки та перепідготовки поліцейських нам потрібні не лише матеріальне забезпечення, а й навчальна база», – зазначив Сергій Князєв.

Він додав, що в повноцінному розвитку підрозділів поліції у сільській місцевості зацікавлена як Нацполіція, так й територіальні громади на місцях. Необхідно підвищити стандарти якості роботи поліції в сільській місцевості до рівня роботи правоохоронців у містах. Це дасть можливість не лише  швидкого та якісного реагування на правопорушення, а й залучити до служби молодь, яка залишилася жити в селах.

Заступник Державного секретаря США  Кірстен Медісон зазначила, що Сполучені Штати Америки і надалі готові надати підтримку у проведенні реформування поліції України.

«Для нас важливо зрозуміти ваші прагнення та ваші зацікавлення, тобто вашу «дорожню карту», за допомогою якої ви будете просуватися вперед. Розбудова можливостей вашої організації, вклад в навчання – це те, що нас цікавить», – зазначила Кірстен Медісон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: