circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Науковці та практикуючі спеціалісти консультуватимуть запорізьких медиків щодо лікування хворих на коронавірус

12.11.2020, 08:41

text
Поділитися:

Спеціальні консультативні бригади сформовані зі співробітників Запорізького державного медичного університету та Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на коронавірус у регіоні та підвищенням навантаження на місцеві лікарні, у закладах охорони здоров’я, в яких отримують стаціонарну медичну допомогу пацієнти з гострою респіраторною хворобою COVID-19, було створено консультативні бригади співробітників Запорізького державного медичного університету та Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».

До складу консультаційних бригад увійшли увійшли інфекціоністи, кардіологи, пульмонологи, терапевти, педіатри, анестезіологи. Консультації здійснюються в телефонному режимі.

Департамент охорони здоров’я висловлює вдячність ректору КУ «Запорізький державний медичний університет», д.м.н., професору Колеснику Ю.М., ректору ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», академіку НАМН України, доктору медичних наук, професору Ніконенку О.С. за скоординованість дій у боротьбі за збереження здоров’я мешканців міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: