circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Навчальний рік у запорізьких школах завершиться без затримок

14.03.2018, 09:53

text
Поділитися:

Особливості діяльності закладів освіти області у 2017-2018 навчальному році обговорили учасники наради, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як зазначив заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук, протягом І семестру та на початку II семестру навчального року ряд територій та закладів освіти призупиняли навчально-виховний процес через різні причини: перевищення порогу захворюваності на ГРВІ та грип, складні погодні умови та інше.

На сьогодні керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, уповноважених в управлінні освітою об’єднаних територіальних громад, керівників усіх закладів освіти в області, у тому числі професійно-технічної, зобов’язано забезпечити організоване завершення 2017-2018 навчального року відповідно до діючих нормативних документів. При цьому необхідно забезпечити надолуження пропущеного навчального матеріалу шляхом інтенсифікації освітнього процесу, використання дистанційної форми навчання тощо. Заклади вищої освіти самостійно мають визначити форми навчання та організації освітнього процесу.

– Завершення 2017-2018 навчального року в усіх закладах освіти і науки області буде здійснюватися відповідно до законодавчих та нормативних актів у галузі освіти, тобто вчасно, – підкреслив Віктор Захарчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: