circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Найбільший врожай за п’ятиденку зібрали хлібороби Оріхівського району

10.07.2018, 12:38

text
Поділитися:

В області завершилася друга п’ятиденка змагань колективів збиральних ланок за найвищу продуктивність праці на приз заслуженого механізатора України Івана Мартиненка. За її підсумками перехідний приз вручено колективу комбайнового екіпажу СФГ «Міраж» Оріхівського району, яким керує Віталій Хоменко. Привітали комбайнерів з трудовою перемогою заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький та голова обласного комітету профспілок працівників агропромислового комплексу Людмила Отращенко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За п’ять днів колективом екіпажу у складі комбайнера Сергія Трофименка та Андрія Омельчака на комбайні «ДОН-1500Б» скошено 175 гектарів озимої пшениці і намолочено 787,5 тонн зерна при середній урожайності 45 центнера з одного гектара. Середньоденну норму виробітку виконано на 185 %.

За станом на 9 липня на полях області обмолочено 451 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур (52 % до прогнозу), намолочено 1210 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність на сьогодні складає 22,6 центнера з гектара, в тому числі врожайність озимої пшениці – 24,3 ц/га, озимого ячменю – 27,0 ц/га, ярого ячменю – 16,8 ц/га, гороху – 11,4 центнер з одного гектара. Озимий та ярий ріпак скошено на площі 22,1 тис. га, намолочено 40 тис. тонн із середньою врожайністю 17,9 ц/га. Середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур на звітну дату на 4,3 центнера нижче, ніж у минулому році. Збирання ранніх зернових культур в області триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: