circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Найкращий час для ворожіння – так говорять про зимові святки

10.01.2018, 18:57

video text
Поділитися:

Сьогодні ми з подругами вирішили поворожити. Звичайно, жодних надздібностей не маємо. Проте дізнатись що підготувала нам доля — дуже цікаво. У кожної з нас є своє улюблене ворожіння. Ми покажемо три простих та безпечних способи побачити майбутнє.

Ворожіння на воску — один з найпростіших методів дізнатись що чекає на тебе в новому році. Для цього потрібна ємкість з холодною водою та свічка. Зосередившись на питанні запалюємо свічу. Хвилину чекаємо доки вона почне танути. Після віск обережно виливаємо у воду. Тепер дивимось яка фігура вийшла.

А от Даша більше за все довіряє ворожінню на речах. Каже, гадала так в минулому році і все збулось.

Для Дар’їного ворожіння під чашками ховаємо чотири предмети. Ми взяли ключ який символізує нове помешкання. Гроші — до багатства, перстень — символ заміжжя, та магніт — нові подорожі. Тепер перемішуємо речі та обираємо щось одне.

Останнє ворожіння на книзі. Воно дуже просте. Обираємо улюблену книгу. Кладемо на неї ліву руку і загадуємо питання яке нас цікавить. Далі навмання називаємо номер сторінки та рядка. І дивимось що вийшло.

Способів ворожіння багато. Деякі з них нам показала і духовна провідниця Яна Яковенко. Каже, можна використовувати воду. Коли в посуд кидають папірці з бажаннями та дві свічки. Який сувій до свічки приб’ється, те бажання і збудеться. Також ворожили на гребінцях, і за допомогою сита.

Найчастіше за все ворожать саме дівчата. Духовна провідниця Яна Яковенко каже, жінка — магічне створіння. Адже тільки вона може подарувати нове життя. Гадають дівчата на святки з давніх-давен. Ця традиція притаманна слов’янському народові.

Звичайно, жодне ворожіння не дасть вам стовідсоткової відповіді на усі питання. При тлумаченні необхідно застосовувати уяву та прислухатись до інтуїції. Та пам’ятайте, що не сказали вищі сили — ваша доля тільки у ваших руках.

Катерина Лук’янець, Володимир Кіт
Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: